17. ZMNL LABINŠTINE – rezultati prvih četvrtfinalnih utakmica

17. ZMNL LABINŠTINE – rezultati prvih četvrtfinalnih utakmica

18.1.2010. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Sport

U subotu su odigrane uzvratne utakmice četvrtfinala na 17. Zimskoj ligi Labinštine, dok su u nedjelju odigrane prve utakmice polufinala.

 

.

PRVA LIGA

.

REZULTATI  ¼ FINALA - DRUGA LIGA - 2. utakmica

ARSIA-ZEMLJORADNIK

2:3

4:8

 

SANTA DOMENICA-MARINERO

2:1

4:3

 

HARLEM-ŠTRMAC YM

1:3

3:4

 

ALBONA-SHOWTIME

2:1

3:1

 

Napomena: U crvenom je ukupni rezultat nakon 2 utakmice.

 

REZULTATI  ½  FINALA - PRVA LIGA- 1. utakmica

SANTA DOMENICA-ZEMLJORADNIK

5:2

 

ŠTRMAC YM-ALBONA

4:6

 

REZULTATI ZA PLASMAN 5-8 MJESTA  - PRVA LIGA- 1. utakmica

ARSIA-MARINERO

5:0

 

SHOWTIME-HARLEM

1:3

 

  

 

  

         

 

Najbolji strijelac: Nurkić (Zemljoradnik) - 16 golova i Pajković (S. Domenica) - 12 golova

DRUGA LIGA

REZULTATI  ¼ FINALA - DRUGA LIGA - 2. utakmica

SANTA DOMENICA JUNIORS-FLANONA

4:4

11:6

 

VVV PIZZERA NAPOLI-VOZILIĆI

1:3

1:6

 

SAN MARTINO CB EMPIRE-DREAM TEAM

3:0

4:0

 

PUNTA NERA-NOVI FOJI

8:1

9:1

 

Napomena: U crvenom je ukupni rezultat nakon 2 utakmice.

 

 

REZULTATI  ½  FINALA - DRUGA LIGA- 1 utakmica

VOZILIĆI-PUNTA NERA

6:2

 

SAN DOMENICA JUNIRS-SAN MARTINO CBE

4:2

 

REZULTATI ZA PLASMAN 5-8 MJESTA  - DRUGA LIGA- 1 utakmica

NOVI FOJI-VVV PIZZERIA NAPOLI

5:4

 

DREAM TEAM-FLANONA

6:0

 

 

 

Najbolji strijelci: Sandi Dobrić (Punta Nera) - 19 golova, Kovačević (Santa Domenica Juniors) - 16 golova.

 

LIGA VETERANA

REZULTATI  ¼ FINALA - LIGA VETERANA - 2. utakmica

MARINERO-VETERANI KRŠAN

1:2

5:3

 

BMG 95.-BARBAN

3:0

 7:1

 

TEP RWE POWERS- TE PLOMIN

1:2

3:4

 

IZRAVNO U ½ FINALU

VETERANI RAŠA (Raša)

         

 

Napomena: U crvenom je ukupni rezultat nakon 2 utakmice.

 

REZULTATI  ½  FINALA - LIGA VETERANA - 1.  utakmica

TE PLOMIN-VETERANI RAŠA

2:4

 

BMG 95.-MARINERO

2:2

 

REZULTATI ZA PLASMAN 5-8 MJESTA  - LIGA VETERANA - 1.  utakmica

VETERANI KRŠAN-BARBAN

3:0

 

IZRAVNO ZA 5. MJESTO

TEP RWE POWERS

       

 

Najbolji strijelci: Lazendić (BMG `95) - 11 golova, Mošnja (V. Raša) - 11 golova

 

Napomena: Uzvratne utakmica polufinala U SVE 3 LIGE igraju se u subotu i nedjelju, 23. i 24. siječnja. Utakmice za poredak, te finala na rasporedu su 30. i 31. siječnja.

 

LIGA OSNOVNIH ŠKOLA

REZULTATI  4. KOLA - 17. ZMNL L. - LIGA OSNOVNIH ŠKOLA

LABIN

OŠ „VITOMIR ŠIROLA PAJO"-OŠ „IVAN GORAN KOVAČIĆ"

1:7

LABIN

OŠ „IVO LOLA RIBAR"- OŠ „VLADIMIR NAZOR"

9:1

LABIN

OŠ „IVAN BATELIĆ"-OŠ „MATIJA VLAČIĆ"

2:9

 

..REZULTATI 5. KOLA - 17. ZMNL L. - LIGA OSNOVNIH ŠKOLA

LABIN

OŠ „IVAN GORAN KOVAČIĆ"-OŠ „VLADIMIR NAZOR"

3:0

LABIN

OŠ „VITOMIR ŠIROLA PAJO"-OŠ"IVAN BATELIĆ"

2:7

LABIN

OŠ"MATIJA VLAČIĆ"-OŠ „IVO LOLA RIBAR"

2:9

Konačna tablica nakon 1. kruga

1.      OŠ „Ivo Lola Ribar" Labin                  15

2.      OŠ „Matija Vlačić" Labin                   12

3.      OŠ „Ivan Batelić" Raša                      6

4.      OŠ „Ivan Goran Kovačić" Čepić         3

5.      OŠ „Vladimir Nazor" Potpićan           1

6.      OŠ „Vitomir Širola Pajo" Nedešćina  0

Parovi četvrtfinala:

 

1.      OŠ „Ivan Batelić" Raša - OŠ „Vitomir Širola Pajo" Nedešćina

2.      OŠ „Ivan Goran Kovačić" Čepić - OŠ „Vladimir Nazor" Potpićan

 

Izravno u polufinalu:

 

1.      Oš „Ivo Lola Ribar" Labin - pobjednik 2. Para

2.      OŠ „Matija Vlačić" Labin - pobjednik 1. para

 

 

Napomena: Osnovnoškolci igraju četvrtfinale u subotu, a polufinale u nedjelju. Utakmice za poredak, te finala, igraju se 30. i 31. siječnja.

zimska liga mali nogomet