1. ŽNL

NK Rabac - NK Jedinstvo Omladinac

U nedjelju od 14 sati deseto kolo 1. ŽNL igraju NK Rabac i NK Jednistvo Omladinac iz Nedešćine. Lokalni derbi jedanaeste i dvanaeste ekipe u ligi pobjedniku bi mogao donijeti prve bodove spasa dok je i remi vrlo izgledan s obzirom na zadnja izdanja obje momčadi. Zbog pogoršane situacije sa širenjem virusa Covid-19 u Istri utakmica se igra bez prisustva publike.

Prijenos je završio

Početak prijenosa: 5.11.2020. u 11:23

• 8.11.2020.

15:50

Završetak u Rapcu uz ogromno negodovanje na suđenje glavnog suca Bunčića iz Poreča. Rezultat 1:1 podjela bodova jedanaeste i dvanaeste ekipe 1.ŽNL.

15:50

90' Kod domaćina u igri je Ibraimoski, a izlazi Perak

15:48

90' Bojkić kod gostiju dobiva žuti karton

15:47

90' Kod gostiju Kralj izlazi iz igre, a u igri je Mahmutović

15:44

90' Vlačić poravnava rezultat na 1:1 nakon udarca sa jedanaest metara

15:43

88' Imširević sapliće Škopca, a sudac pokazuje na bijelu točku za Rabac

15:36

79' Golja ulazi, a Baćac napušta igru

15:32

78' Alić zarađuje žuti karton nakon oštrog starta na centru

15:30

72' Kozić izlazi iz igre kod gostiju, a ulazi Miskić

15:25

71' Vlačić centaršutom gađa milimetarski precizno Biočića koji loptu glavom šalje u prečku

15:22

67' Alić puca sa vrha šesnaesterca ali udarac odlazi pored gola

15:19

63' Alić puca sa tridesetak metara ali Radočaj brani udarac

15:15

61' Lazarić izlazi iz igre, a igru ulazi Dobrić

15:13

60' Bez pravih prilika na obje strane. Kod domaćina na zagrijavanje je poslan napadač Raymond Dobrić

15:04

50' Vlačić sa dvadesetak metara puca ali Vozila krajnjim naporom brani udarac, a lopta završava na gredi

15:00

46' Započelo je drugo poluvrijeme u Rapcu, domaćini kreću s centra

15:00

46' Umjesto Brenčića u igri je Vlačić

14:50

Poluvrijeme u Rapcu. Rezultat je 0:1

14:49

45' Škopac nakon prigovora zarađuje žuti karton

14:46

45' Siguran realizator je Kurtić za 0:1

14:46

45' Jedanaesterac za Jedinstvo Omladinac, Alić je sapleten od Brenčića u šesnaestercu, a sudac Bunčić pokazuje na bijelu točku

14:42

42' Perak žuti karton za NK Rabac, potezanje igrača

14:36

35' Sudac pušta grubi igru, a prekršaji su sve teži...

14:29

28' Izgledna prilika za goste, Sandi Gobo pucao je sa dvadesetak metara ali udarac odbija Radočaj, a i nastavku akcije suci dosuđuju zaleđe.

14:23

22' Munjas izlazi iz igre, a ulazi Batelić

14:19

18' Jurkić probija po lijevom boku, a na drugoj stativi Lazarić prima loptu, puca ali obrana gostiju brani udarac

14:09

8' Bojkić puca sa vrha šesnaesterca nakon što je u duelu oduzeo loptu Škopcu ali Radočaj brani udarac

14:05

5' Jedinstvo Omladinac vrši pritisak na Rabac u prvih pet minuta utakmice

14:01

1' Počela je utakmica, prvi su s centra krenuli gosti.

14:01

Za par trenutaka počinje utakmica u Rapcu... Prije početka utakmice održana je minuta šutnje za Alana Modrušana i Romana Černjula, sportske djelatnike i nogometaše koji su ostavili veliki trag Labinštini.