CDR Natječaj za producente - Dimension Sounds – Kompilacija Dimensions festivala 2013.

CDR Natječaj za producente - Dimension Sounds – Kompilacija Dimensions festivala 2013.

4.6.2013. // Labin.com // Objavljeno u kategoriji Glazba

Dimensions festival se u 2013. udružio s berlinskim CDR-om (Create, Divine, Release) kako bi kreirao uzbudljiv novi projekt i pružio ljudima priliku da produciraju originalnu pjesmu i na svoj jedinstven način pridonesu Dimension zvuku na kompilaciji Dimensions festivala 2013. Dimensions Sounds

 

CDR, multiplatforma i glazbeni projekt koja stvara prilike i mogućnosti za razmjenu glazbe i procesa glazbene produkcije, idealan je partner Dimensions festivala zbog zajedničke ljubavi prema elektronskoj glazbi i pružanja podrške mladim i nadolazećim talentima.

 

Za sudjelovanje u projektu potrebno je stvoriti pjesmu koja se fokusira na iskustvo i atmosferu Dimensions festivalskog dnevnog i noćnog programa. Od kasnonoćnih energičnih poskočica, do jutarnjih ambijentalnih skladbi, izabrane pjesme ovjekovječiti će zvučnu sliku festivala.

 

14 najboljih pjesama biti će predstavljeno na Dimension Sounds albumu koji će biti izdan u partnerstvu s Bleep, dok će pobjednik s najboljom skladbom osvojiti  nastup na festivalu na CDR zabavi na brodu i dvije ulaznice za Dimensions 2013.

 

Za vrijeme trajanja natječaja najbolji prijavljeni radovi biti će predstavljeni i na službenim stranicama festivala.

 

Sve prijave moraju biti predane najkasnije do nedjelje 04. Kolovoza, dok će izabrani radovi biti predstavljeni u ponedjeljak 12. Kolovoza 2013.

 

Sve informacije možete naći i na službenoj stranici Dimensions festivala www.dimensionsfestival.com i na službenoj stranici CDR-a www.cdr-projects.com/project/dimension-sounds

Dimensions festival elektronska glazba Pula Štinjan Punta Christo natječaj producenti glazba pjesma kompilacija CDR Berlin projekt glazbeni projekt
Putujmo.net - portal za sve koji vole putovati