22. kolovoz 2017.
RSS feed
Prijava korisnika

12.8.2017. Društvo - ODABRANI ČLANOVI RADNIH TIJELA GRADSKOG VIJEĆA GRADA LABINA ZA MANDATNO RAZDOBLJE 2017.-2021.

Foto vijesti

Na sjednici Gradskog vijeća Labina održanoj u srijedu, 9. kolovoza izabrani su članovi radnih tijela novog saziva Gradskog vijeća.

Broj članova u pojedinim radnim tijelima usklađen je na međustranačkim dogovorima između predstavnika vladajuće većine i oporbenih stranaka i listi.

Mandatna komisija: Renata Kiršić (IDS-HNS-HSU) - predsjednica, Dean Milevoj (IDS-HNS-HSU) i Nenad Boršić (HDZ).

Komisija za izbor i imenovanja: Vesna Šćira Knapić (IDS-HNS-HSU) – predsjednica, Alda Miletić (IDS-HNS-HSU), Paolo Brezac (IDS-HNS-HSU), Darko Martinović (lista Nezavisni zajedno) i Daniel Mohorović (SDP).

Komisija za dodjelu priznanja: Eni Modrušan (IDS-HNS-HSU), Valter Poropat (IDS-HNS-HSU), Leo Licul (IDS-HNS-HSU), Pino Paliska (lista Nezavisni zajedno) i Nevenka Belušić (SDP)

Komisija za predstavke i prijedloge: Elvira Munjas (SDP), Morena Jurasić (IDS-HNS-HSU), Helena Derosi (IDS-HNS-HSU), Vesna Marić (IDS-HNS-HSU) i Moreno Čekada (lista Nezavisni zajedno).

Komisija za nacionalne manjine: Wiliam Negri (IDS-HNS-HSU), Cvija Davidović Perić (IDS-HNS-HSU),  Esad Spahić,  Ifet  Bešić (SDP) i Davor Šverko (lista Nezavisni zajedno)

Odbor za kulturu: Daniel Mohorović (SDP) - predsjednik, Dean Nestorović (IDS–HNS-HSU), Toni Juričić (IDS-HNS-HSU), Josip Mohorović (IDS-HNS-HSU), Mirela Karić (IDS-HNS-HSU), Anja Šumberac (lista Nezavisni zajedno) i Emila Radeljević (HDZ).

Odbor za sport: Edi Kodrin (lista Nezavisni zajedno) – predsjednik, Josip Štemberga (SDP), Đanluka Miletić (IDS-HNS-HSU), Đulijano Kos (IDS-HNS-HSU) i Vedran Samardžija (IDS-HNS-HSU).

Odbor za rad, zdravstvo i socijalna pitanja: Dr. Nikola Gržalja (lista Nezavisni zajedno) – predsjednik, dr. Moreno Milevoj (IDS-HNS-HSU), dr. Božena Vutuc Franković (IDS–HNS-HSU), Matea Tireli (IDS-HNS-HSU) i Orijana Jurčević (lista Nevine Miškulin).

Odbor za predškolski i školski odgoj i obrazovanje: Ivana Škopac (IDS-HNS-HSU) – predsjednica, Tatjana Blašković (IDS-HNS-HSU), Elvis Diminić (IDS-HNS-HSU), Eni Babić (lista Nezavisni zajedno) i Neel Rocco (SDP).

Odbor za gospodarstvo: Valdi Gobo (SDP) – predsjednik, Borjan Batagelj (IDS-HNS-HSU), Ivan Peršić (IDS-HNS-HSU), Karlo Paliska (IDS-HNS-HSU), Ervin Mešanović (IDS-HNS-HSU), Darko Martinović (lista Nezavisni zajedno) i Bernard Santaleza (lista Nevine Miškulin).

Odbor za financije: Dorino Rajković (IDS-HNS-HSU) – predsjednik, Bojan Batelić (IDS-HNS-HSU), Nada Išin (IDS-HNS-HSU), Diego Čekada (IDS-HNS-HSU), Tanja Pejić (lista Nezavisni zajedno), Siniša Novak (HDZ) i Jasminka Radolović (lista Nevine Miškulin).

Odbor za zaštitu okoliša: Mladen Bastijanić (lista Nezavisni zajedno) – predsjednik, Željko Ernečić (SDP), Nada Križanac (IDS-HNS-HSU), Piero Glavičić (IDS-HNS-HSU) i Lori Luketa Dagostin (IDS-HNS-HSU).

Odbor za urbanizam, graditeljstvo i komunalne poslove: Igor Miletić (IDS-HNS-HSU) – predsjednik, Bojan Memić (IDS-HNS-HSU), Klaudio Bastijanić (IDS-HNS-HSU), Valdi Medančić (lista Nezavisni zajedno) i Valdi Gobo (SDP).

Odbor za mjesnu samoupravu: Miran Gortan (HDZ) – predsjednik, Smiljan Popov (IDS-HNS-HSU), Elvira Milevoj (IDS-HNS-HSU), Salmir Mrkaljević (IDS-HNS-HSU) i Marija Milevoj (SDP).

Članovi Komisije za Statut, Poslovnik i zakonodavstvo te Odbora za suradnju s općinama, gradovima, županijama, regijama i međunarodnu suradnju bit će izabrani na idućoj sjednici Gradskog vijeća.

 

 

Upisao: labin.com | Izvor: Labin.hr

KomentariKOMENTARI:

Za komentiranje morate biti registirani! Registracija Registracija
Pratite komentare na ovu vijest putem RSS kanala RSS

ARHIVA - VIJESTI

ARHIVA - VIJESTI